icon

WhatsApp Messenger

2.20.203.3 için
Android

4.4

1852

Arkadaşlarınla iletişim kurmanın en kolay ve ucuz yolu

696.3M

Bu uygulamayı oyla

All ages

WhatsApp Messenger, rehber listende yer alan herhangi bir kişi ya da arkadaşınla telefon üzerinden hızlı mesaj göndermenin en etkili yoludur.

Şu anda, WhatsApp piyasadaki tüm telefon işletim sistemleriyle uyumludur: Android, iOS, Symbian and Windows Phone. Bu yüzden, cihazının modeli farketmeksizin herhangi bir arkadaşınla iletişim kurmak için WhatsApp kullanabilirsin.

WhatsApp kullanıcıları herhangi bir kullanıcıya yazılı-sesli mesajlar, linkler ya da resimler gönderebilir. Otomatik resim sıkıştırma özelliği sayesinde dosyaları göndermek çok kolay (resimlerin kalitelerinde düşme olmasına rağmen).

WhatsApp'ın en ilginç ve en çok kullanılan özelliklerinden birisi kolayca kendi grubunu oluşturmanı sağlamak. Grubun kurucusu tarafından davet edildiği sürece herhangi bir kullanıcı istediği gruba dahil olabilir, ve istediği zaman gruptan ayrılabilir.

WhatsApp, Android kullanıcıları için mükemmel bir uygulamadır, çünkü WhatsApp sayesinde yazılı mesajlara artık para ödemek zorunda değilsiniz. WhatsApp uygulamasının WhatsApp PLUS ile tamamen uyumlu olduğunu unutmayın (mesaj gönderip almaktan dolayı).
Sezen tarafından
Kısıtlamalar

Android 2.1 ya da üzerini gerektirir.

X